Jak to działa

how your website works

Stworzenie i zarządzanie własną stroną internetową nigdy nie było tak łatwe. Oto jak to zrobić.

  • Stwórz stronę internetową, blog lub sklep internetowy.
  • Dopasuj swoją stronę, aby wyglądała dokładnie tak, jak tego chcesz.
  • Podziel się z innymi swoją stroną.
  • Szybko, łatwo i bez konieczności wcześniejszego doświadczenia lub wykształcenia w projektowaniu stron internetowych.Smiley - easy use of SimpleSite's service

Korzystanie z SimpleSite jest proste jak raz, dwa, trzy!

W SimpleSite uważamy, że każdy powinien móc korzystać z dobrodziejstwa internetu bez względu na to czy jest technologicznym specjalistą czy nie. SimpleSite jest pierwszą naprawdę łatwą w użyciu platformą dla każdego, kto chciałby stworzyć własną stronę internetową, bloga, albo e-sklep. Najlepsze jest to, że możesz być online w ciągu zaledwie kilku minut!

Głównym celem serwisu SimpleSite jest, aby proces tworzenia strony internetowej był jak najszybszy i tak prosty jak to tylko możliwe. Zarazem chcemy aby nasi użytkownicy mieli pełną kontrolę nad wyglądem strony, tak aby w pełni mogła ona oddawać ich charakter i indywidualizm. Wystarczy wybrać rodzaj strony internetowej jaki ma powstać, dopasować wygląd w naszym edytorze stron, a następnie zapełnić informacjami. Dzięki naszemu serwisowi zrobienie własnej strony albo bloga jest łatwe jak bułka z masłem!

Hearts -our users love SimpleSite

Kto zakocha się w naszym serwisie?

Nasze rozwiązanie nie jest przeznaczone dla profesjonalnych twórców stron internetowych. Jest za to zrobione dla każdego kto pragnienie podzielić się swoją pasją, wiedzą, twórczością czy pomysłem na biznes. Naszą misją jest zaoferowanie produktu, który jest łatwy w obsłudze dla wszystkich. Dzięki nam nie musisz zatrudniać projektantów czy programistów, którzy zbudują ci stronę internetową.

Przy pomocy naszego edytora do stron możesz sam przedstawić światu swój biznes, hobby czy blog. Możesz też stworzyć miejsce, gdzie przyjaciele i rodzina mogą obejrzeć filmiki, zdjęcia i wiadomości od Ciebie. Nasz serwis zapewnia to wszystko i o wiele więcej. Oferujemy szeroki wybór wzorów, który nadaje się do wybranego przez ciebie celu.

Tools - within minutes you can have your own website

Pierwsze kroki z SimpleSite

Masz wspaniałe zdjęcia, którymi chciałbyś się podzielić? Stwórz album fotograficzny, który każdy, kto odwiedzi Twoją stronę będzie mógł zobaczyć. Masz coś ciekawego do powiedzenia? Stwórz bloga i zacznij pisać. Możesz też zbudować sklep online z produktami na sprzedaż i o wiele wiele więcej.

SimpleSite zapewnia łatwy w obsłudze edytor do stron, z którego każdy może korzystać. W kilku prostych krokach możesz stworzyć własną stronę internetową zarówno co celów zawodowych jak i osobistych. Spróbuj już dzisiaj!